• Неодамнешно
4AN Машки Да 4AN Машки Висок Проток Палка Турбо Масло Храна Линија на Филтерот за 80 Micron

4AN Машки Да 4AN Машки Висок Проток Палка Турбо Масло Храна Линија на Филтерот за 80 Micron

DEN 383.52

Количината на стоката
Това е достапна


4 AN Машки Да 4 AN Машки Висок Проток Палка Турбо Масло Храна Линија на Филтерот за 80 Micron
Турбо масло се хранат филтер ефтин полиса за осигурување, за да се заштити вашата инвестиција.Соодветна филтрација е клучот за turbos перформансите и векот. Нашите филтер решенија се постигне заштита со минимална ограничување. Спецификација : Влезот големина : 4 AN Машки Штекер големина : 4 AN Машки Филтер густина : 80 Micron Боја : Елоксирани Црвено/Сино/Сребрена/Црна
Функција :
1.Нашите филтер собранија нудат многу убаво протокот на леснотијата на инсталација и одржување.
2.Висок проток,80 micron Нерѓосувачки Челик cleanable елемент.
3.Сите филтер собранија функција на О-прстен за позитивни запечатување во висок притисок апликации.
4.CNC-изработени од 6061-T6 авиони алуминиум.
Ве молиме слободно контактирајте со нас кога постои комбинација цел и би сакал да брод од експрес до врата,ние може да се прилагоди цена за вас пред исплата,благодарам многу.

Клучни карактеристики

Име На Модел:
FF-2515-М-80
Година:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
ELPDLRACINGSPORT
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Материјал Тип:
6061-T6 авиони алуминиум
Специјални Функции:
Масло Се Хранат Линија На Филтерот
Зафатнина:
Никој
Нема. на Цилиндри:
Никој
ЕДНА. Големина:
AN4
Материјал:
CNC-изработени од 6061-T6 авиони алуминиум
Боја:
Црвено/сино/сребрена/црна
Филтер Густина:
80 Micron

Слични производи во категоријата