• Неодамнешно
  • -15 %
злото енергија Алуминиум -6 Е Машки да се 3/8 SAE Брзо Исклучување Женски Притисни-За EFI Монтирање Конектор AN6 EFI Адаптер за Монтирање

злото енергија Алуминиум -6 Е Машки да се 3/8 SAE Брзо Исклучување Женски Притисни-За EFI Монтирање Конектор AN6 EFI Адаптер

DEN 240.00
DEN 281.76

Количината на стоката
Това е достапна


Алуминиум -6 Е Машки да се 3/8" SAE Брзо Исклучување Женски Притисни-За EFI Монтирање Конектор AN6 EFI Адаптер за Монтирање
Големина : -6 Е Машки да се 3/8" SAE Женски Притисни-За Направен од Висок Квалитет на Лесни 6061-T6 Палка Алуминиум Материјал Црна Елоксирани Заврши за Durabilit Универзална одговара. како што се : Нафта/ Гориво/ Вода/ Течност-Воздух Линија со Завршува

Клучни карактеристики

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Дијаметар:
00inch
Бренд Име:
злото енергија
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Тежина:
30g
Објектот Должина:
00inch
Објектот Висина:
00inch
Име На Модел:
CS00537AN6BK
Специјални Функции:
фитинг
Материјал Тип:
Алуминиум
Зафатнина:
00
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Објектот Ширина:
00inch
Година:
сите
Примена:
Гориво/Масло/Течност/ Вода/Воздушна Линија
Употреба:
Автомобил Трки Автомобилски Делови
Име на производ:
НЕКОЈ да брзо исклучување притисни на EFI фитинг
Тип:
Директно
Спецификации:
EFI адаптерот на машки да SAE тема Легура Конектор
Стил:
Comperssion конектор, reusabble алуминиумско фитинг
Големина:
-6 AN Male to 3/8 SAE Female Push-On
Материјал:
Лесни 6061-T6 палка алуминиум Легура

Слични производи во категоријата