• Неодамнешно
Висок Квалитет на Вентил за да го Поставите F00RJ01218 F 00R J01 218

Висок Квалитет на Вентил за да го Поставите F00RJ01218 F 00R J01 218

DEN 792.00

Количината на стоката
Това е достапна

Информација За Производот :
Известување : на фотографијата е за вашиот референца. Ве молиме контактирајте со нас за вистински фото ако сакате
Но, ние се произведе производ 100% врз основа на вистински инјектор вентил за да го поставите.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да го купите.
Слични Производи :
Начин На Плаќање :
Можеме да го прифатиме вашата исплата преку Western Union, TT, Money gram и др само предвидено од страна Aliexpress Зачувам само. Превозот Термини :
(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.
(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Ali Express е точно.
(4) За клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете ЕМС или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.
(5) Купувачот сноси увозни давачки наметнати од страна на царината во вашата земја. Повратни информации : Со цел да се подобри и нашата услуга и квалитет на стоките, тоа ќе биде високо ценета кога ќе го напуштите вашиот повратни информации за Aliexpress по добивањето на нашите производи. Секогаш позитивни повратните информации се многу добредојдени; ако сте незадоволни со нас, ве молиме контактирајте со нас за решавање пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе направиме се што можеме за да го реши вашиот проблем; вашето задоволство е наш врвен приоритет загриженост.
За повеќе прашања, добредојдени сте да ни се јавите директно или разговарајте онлајн или да ја напуштат ни е-мејл.
Контакт со нас на :
Пекинг Глобалната Авто Делови Co., Ltd.
ADD : Room3-5-402, Yard7, Hengfuzhongjie, Fengtai Област. Пекинг Кина.

Клучни карактеристики

Објектот Дијаметар:
0cm
Година:
2017
Објектот Должина:
15cm
Материјал Тип:
Челик
Зафатнина:
1.8
Специјални Функции:
Вбризгување на гориво контрола
Бренд Име:
BJAP
Објектот Тежина:
70g
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Име На Модел:
F00RJ01218 F 00R J01 218
Објектот:
вентил сет
Дел Бр.:
F00RJ01218 F 00R J01 218

Слични производи во категоријата