• Неодамнешно
  • -24 %
EUI 7.000 заеднички железнички делови топла продажба ,електрични единица пумпа ,ГОРИВО Контрола на Вентили на дизел мотор

EUI 7.000 заеднички железнички делови топла продажба ,електрични единица пумпа ,ГОРИВО Контрола на Вентили на дизел мотор

DEN 1485.00
DEN 1954.08

Количината на стоката
Това е достапна


Детали за производот
ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!
Главни Производи
Млазницата
, ,, ,
Клипот
, ,, , ,,, ,
Заеднички Железнички Млазницата
,, ,
Заеднички Железнички Делови
. ,,,.
Шефот На Роторот
,, ,,
Контрола вентил
,
На инјектор
,
Испорака вентил , Disel repare колекции , и многу други можете да ја посетите нашата .
Пакување & Испорака

Компанијата Информации
GV Делови се главно производство на заеднички железнички делови и системи за вбризгување на опрема за многу години, исто така, ние сме обезбедување на сите видови на мотор & мотор делови кои се погодни за Јапонски возило, Кореја возило, Европската возило, Американски возило и кинески возило Итн. со добро опремени опрема за тестирање и силна техничка сила. Со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн, нашите производи се широко се користи во авто делови поле и нашите големи извозот ни овозможи да се постигне цена предности од примената на нашите вкупниот обем на продажба. имаме многу искуство во обезбедување на производи со супериорен квалитет и најконкурентна цена за различни светските пазари.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Марка : нема марка, печат тип модел,печат WY бренд или како на клиент барање.
2.Сертификација : ISO9001
3.MOQ : 1 парче
4.Рок на плаќање :
1)Т/T преку банкарска сметка броеви и компанија и лични;
2) Western union или пари грам;
3) Paypal; ЗАЧУВАМ;
4)Преку Кинески агенти.
5.Испорака време : во рок од 3 дена или 15 дена, како клиент е квантитетот.
6.Гаранција : 6 месеци, 100% на сите производи се проверуваат и тестираат пред превозот и
ние може да ви гарантира дека сите наши производи ќе имаме, ќе се работат сите во право.
7.Service : Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со вашата нарачка, можете да не контактирате во било кое време,а Потоа ние ќе се обидеме потрудиме да се справи тоа за вас како е можно поскоро.

Клучни карактеристики

Објектот Ширина:
3cm
Специјални Функции:
За дизел автомобил
Производителот Дел Број:
EUI
Бренд Име:
WY
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Висина:
3cm
Осветленост Дел Број:
EUI
Поставување на Возило:
дизел моторот
Објектот Тежина:
0.012KG
Објектот Должина:
5cm
Другиот Дел Број:
EUI
Материјал Тип:
Челик
Име на производ:
заеднички железнички делови контрола вентил EUI 7.000
Сертификат:
ISO9001,ISO9002
Погоден мотор:
за дизел моторот
Примена:
за Делфи инјектор
примероци:
на располагање
Големина:
7.000mm
Функција:
заеднички железнички делови
Автомобил Производител:
Заменлив
вид бизнис:
производител
квалитет:
100% тестирано

Слични производи во категоријата