• Неодамнешно
28278897 инјектор за гориво вентил 28525582 , заеднички железнички вентил 9308-625C нов вентил

28278897 инјектор за гориво вентил 28525582 , заеднички железнички вентил 9308-625C нов вентил

DEN 1823.52

Количината на стоката
Това е достапна

, Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки. Во согласност со основниот концепт на заедничка корист, долгорочна соработка и заедничкиот развој, ние сме подготвени да се формира сојуз со искрени пријатели од целиот свет, работат заедно за да се создаде бизнис можности и да се направи нашите небото bluer!
.
ERIKC оригинални контрола вентил 9308-625 C/ 9308625 C инјектор заеднички железнички млазницата вентил 28392662, 28277709 за инјектирање EMBR00101 D ОБЈЕКТ : заедничка железнички вентил 9308-625 C/ 9308625 C Модел No : Инјектор Вентил 9308z625 C , 9308625 C OE Бр : Контрола вентил 28277576, 28297165,28346624 Апликација за инјектор : Заедничка железнички инјектор EMBR00301 D EMBR00101 D Автомобил или мотор тип : Боја : Sliver Нето тежина : 34g/pc Бруто тежина : 49g/pc Бренд Име : ERIKC Материјал : Високо-брзински Челик Сертификат : CE , ISO9001 Пакување Детали : 1 парче/кутија Кутија Големина : 12. Топла Производ листата :
4. Покрај нашиот сопствен бренд "HAOTENG" и "DYD", ние сме, исто така, единствена агент на велика БРИТАНИЈА ERIKC
Со зголемувањето на светот авто емисии стандарди, пазарот на акции и барањата на CR производи со помала потрошувачка на енергија и пониски загадувањето ќе се зголемува од ден на ден.5(cm) Гаранција : 3 месеци за Време на Испорака : Рок од 1-2 дена по уплатата , ќе може да прими стоката во Рок од 6-12 ден Акции : Во Акции , не можат да бидат голи, без пакување во воздух за подолго време на Превозот Начин : DHL , Fed Ex , UPS-от , ТНТ , EMS , ARAMEX , Со авион начин на Плаќање : T/T , Western Union , Money Gram , Pay Pal , и Др. Тековниот Пазар За Извоз : Исток/Северна Америка , Европа , Средниот Исток , Африка , Азија , Австралија
Производот се покаже :
2. Со кои се соочува огромен потенцијал меѓународниот пазар, Liseron е подготвен да обезбеди високо-квалитетни производи и услуги за нашите клиенти, врз основа на концептот на технолошки иновации и искрен. За нас :
Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co.

Клучни карактеристики

Објектот Тежина:
0.2
Земја/Регион на Производство:
28297165 28346624
Другиот Дел Број:
28362727 28525582 28278897
Осветленост Дел Број:
28297167 28392662
Објектот Должина:
10
Поставување на Возило:
28277709
Материјал Тип:
Челик
Производителот Дел Број:
9308-625C
Објектот Ширина:
10
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Бренд Име:
denso
Објектот Висина:
10
Објект:
Инјектор вентил 9308-625C
Модел Нема:
COMMON RAIL Дизел Инјектор Вентил 28392662, 28277709
ОЕМ:
Контрола вентил 28264094, 28277576, 28297165
Апликација за инјектор:
инјектор EMBR00301D EMBR00101D
Нето тежина:
30g/pc
Бруто тежина:
45g/pc
Материјал:
28277709 28392662 28297167 28346624
OEM2:
28278897 28525582 28362727
Пакување Детали:
1pcs/цевка,10pcs/кутија
Автомобил Производител:
Заменлив

Слични производи во категоријата