• Неодамнешно
  • -5 %
БРЕНД НОВИ ИНЈЕКТОР за ГОРИВО 0445110279, 0445110186, 33800-4A000, 33800-4A150 Оригиналниот

БРЕНД НОВИ ИНЈЕКТОР за ГОРИВО 0445110279, 0445110186, 33800-4A000, 33800-4A150 Оригиналниот

DEN 9804.00
DEN 10320.00

Количината на стоката
Това е достапна


БРЕНД НОВИ ИНЈЕКТОР за ГОРИВО 0445110279, 0445110186, 33800-4 A000, 33800-4 A150 Оригинални ВИСТИНСКИ 33800-4 A160, 33800-4 A170
ОПИС на ПРОИЗВОДОТ ВИСТИНСКИ И СОСЕМА НОВ ЗАЕДНИЧКИ ЖЕЛЕЗНИЧКИ ИНЈЕКТОР 0445110186, 0445110279 33800-4 A000, 33800-4 A150, 33800-4 A160, 33800-4 A170 ЗА STAREX, LIBERO 2.5 CRDi ЗА SORENTO 2.5 CRDi ПАКУВАЊЕ & ИСПОРАКА ВИСТИНСКИ И НОВ ПАКЕТ МОЖЕМЕ ДА го ПРОИЗВЕДЕМЕ СТРАНА на курирската служба DHL, TNT, FEDEX, UPS-от, EMS Изречна ГАРАНЦИЈА ВИСТИНСКИ И НОВ ДЕЛ Е ГАРАНЦИЈА за ВРАЌАЊЕ Е ПРИФАТЛИВО АКО ДОБИЕТЕ НЕ-ВИСТИНСКИ И НЕ-НОВИ ДЕЛОВИ

Клучни карактеристики

Поставување на Возило:
моторот
Земја/Регион на Производство:
Кина&САД
Материјал Тип:
High Speed Челик
Производителот Дел Број:
0445110279, 0445110186,
Објектот Ширина:
1.8
Објектот Висина:
2
Специјални Функции:
common rail вбризгување на инјектор
Објектот Тежина:
0.5
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Осветленост Дел Број:
33800-4A160, 33800-4A170
Hyundai Модел:
Sonata
Објектот Должина:
26
Другиот Дел Број:
33800-4A000, 33800-4A150
Matarial:
High Speed Челик
оригиналниот:
Yes
Гаранција:
12 месец
Дел Број:
0445110279, 0445110186,33800-4A000, 33800-4A150
ОДГОВАРА ЗА:
33800-4A160, 33800-4A170 ЗА STAREX, LIBERO 2.5 CRDi
Пакет:
оригинални нови
квалитет:
Вистински и Сосема Нов

Слични производи во категоријата