• Неодамнешно
  • -6 %
100Pcs МОТОРОТ со ВНАТРЕШНО ГАС Магнетни ГОРИВО ФИЛТЕР со Магнет 1/4 5mm 6mm Одговара на АТВ ROKETA KAZUAM СКУТЕР МОТОЦИКЛ

100Pcs МОТОРОТ со ВНАТРЕШНО ГАС Магнетни ГОРИВО ФИЛТЕР со Магнет 1/4 5mm 6mm Одговара на АТВ ROKETA KAZUAM СКУТЕР МОТОЦИКЛ

DEN 1185.00
DEN 1260.00

Количината на стоката
Това е достапна


Листата е за 100pcs Нови Внатрешно Магнетни Јасно Гориво Филтри се вклопува во 1/4" или 5-6mm црево линии.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Јама Про Трки
Тип На Објект:
гориво филтер
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
2.12inch
Објектот Тежина:
14g
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал Тип:
Пластични
Специјални Функции:
филтер

Слични производи во категоријата