• Неодамнешно
Нови mens Cooyute Голф клубови АЗ-218 Голф песна поставите 4-9.Стр.S песна клубови со Графит Голф вратило Клубови Поставите Бесплатен превозот

Нови mens Cooyute Голф клубови АЗ-218 Голф песна поставите 4-9.Стр.S песна клубови со Графит Голф вратило Клубови Поставите Бесплатен

DEN 14352.00

Количината на стоката
Това е достапна


Опис На Производот :
Име : Нови Cooyute Голф клубови АЗ-218 Голф песна сет
Клуб Тип : Голф песна
Број на модел : AZ-218
песна име : 4.5.6.7.8.9.стр.s
Голф Окно : Графит шахти
Вратило Flex : Редовни или Беспомошна окно
Голф Контрола : Да
Нашата специјална понуда ја определите Должината на Клубови како Клиент s барање, во овој Објект,ќе се исто така добредојдени да се избере вратило ви се допаѓа.
Нашата специјална понуда : Прилагодување на Должината на Клубови како на Клиент барање, во овој Објект,Ние ги Доставуваме Следните песна окното :
песна Поставите Динамичен Злато R300 Челик окно
песна Поставите Динамичен Злато S300 Челик окно
песна Поставите Динамичен Злато S200 Челик окно
песна Поставите Динамичен Злато R200 Челик окно
песна Поставите Прецизност Пушка Проектот X 5.0 Челик окно
песна Поставите Прецизност Пушка Проектот X 5.5 Челик окно
песна Поставите Прецизност Пушка Проектот X 6.0 Челик окно
песна Поставите Прецизност Пушка Проектот X 6.5 Челик окно
песна Поставување Н. С. PRO 950 Р Челик окно
песна Поставување Н. С. PRO 950 S Челик окно
Должина на продолжена : +1.5,+1,+0.5(инчи)
Го скрати Должина : -2,-1.5,-1,-0.5(инчи)
Ако имате посебни барање на окно ,ве молиме контактирајте со нас или ни остави порака ,ви благодариме
Плаќање/и Продажбата на термини :
1.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на поставување на својата цел.1.Ние прифаќаме Western Union или"Money Gram,Виза,Мастеркард,western union.и ние, исто така,
2. Ние ќе испрати предмети во рок од 7 дена откако ќе се прими плаќањето.тоа ќе треба испорака за 15-30 дена за да стигне до вашата врата.
3. Испорака метод : EMS, курирската служба DHL.Кина Пост Воздух Mail .
4. По доставување : понуда на следење на број да се следат на веб-страницата.

Клучни карактеристики

боја:
Графит Р флекс, Графит S флекс, Челик Р флекс, Челик S flex
Умешност:
Право Раце
Вратило Материјал:
Графит
Flex:
R
Бренд Име:
Cooyute
Клуб Тип:
Песна
Пол:
Мажи
Песна име :
4.5.6.7.8.9.Стр.S
окно:
графит во окното
Flex:
Редовни или беспомошна flex
Број На Модел На:
АЗ-218
превозот:
Бесплатен превозот
Испорача Метод:
DHL
Испорача време:
7-15 дена

Слични производи во категоријата