• Неодамнешно
  • -48 %
ZawsThia зима и топло, секси жена чевли тенки високи потпетици со faux крзно кожен посочи пети глуждот чизми за жените плус големина 10.5 43 41

ZawsThia зима и топло, секси жена чевли тенки високи потпетици со faux крзно кожен посочи пети глуждот чизми за жените плус големина

DEN 1324.00
DEN 2546.88

Количината на стоката
Това е достапна


Жените глуждот чизми

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Број На Модел На:
HONGCHENG 916-1
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Вратило Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Посочи Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Горниот Материјал:
Стадото
Бренд Име:
ZawsThia
Моден Елемент:
Faux Крзно
Име на производ:
Глуждот Чизми

Слични производи во категоријата