• Неодамнешно
  • -40 %
Зимски Чизми Botas Mujer 2017 Нови Жените Чизми Мода Стадото Високо-револвер Платформа Глуждот До Високи Потпетици Пролет Есенски Чевли За

Зимски Чизми Botas Mujer 2017 Нови Жените Чизми Мода Стадото Високо-револвер Платформа Глуждот До Високи Потпетици Пролет Есенски

DEN 1063.00
DEN 1771.20

Количината на стоката
Това е достапна


започнете Цена : $ 18.80 $ 14.66 Цена : $ 38.40 $ 22.27 Цена : $ 36.50 $ 21.90 Цена : $ 27.30 $ 14.47
крајот 3.5 См пета
ПРОВЕРЕТЕ ГОЛЕМИНИ :
Кинески големина CN35 или 225 за 22.3 cm
Кинески големина CN 36 или 230 за 22.8 cm
Кинески големина CN 37 или 235 за 23.3 cm
Кинески големина CN 38 или 240 за 23.8 cm
Кинески големина CN 39 или 245 за 24.3 cm
Кинески големина CN 40 или 250 за 24.8 cm
брзо прашање 1 Материјал : Кадифен 2 Квалитет : со висок квалитет, топло 4 За Акции : Сите боја и големина во акции ,може да нареди директна 5 Пакет : нема кутија , со цел да се намали пакет тежина Известување На чевли е дното е гума. Чевли е рабовите малку некои гума, што е нормално, ова stiuation не проблеми со квалитетот.
Известување На чевли е дното е гума. Чевли е рабовите малку некои гума, што е нормално, ова stiuation не проблеми со квалитетот.
Известување На чевли е дното е гума. Чевли е рабовите малку некои гума, што е нормално, ова stiuation не проблеми со квалитетот.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Бренд Име:
RenBen
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
8685
Подигнете Висина:
Глуждот
Пета Тип:
Станот со
Моден Елемент:
Платформа
Сезоната:
Зима
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Горниот Материјал:
Стадото
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Вратило Материјал:
Стадото
Платформа Висина:
3-5cm
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
боја:
црна, сива
Пета Висина:
Med (1 3/4 2 3/4)
Пол:
Жените
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Вулканизирана
Декорација:
Обична

Слични производи во категоријата