• Неодамнешно
  • -10 %
Трговија на големо 1 Цена 5 боја Тенок Мини канцеларија игри глувчето USB Безжичен Оптички Маус За КОМПЈУТЕР Лаптоп Win 7 Vista, XP

Трговија на големо 1 Цена 5 боја Тенок Мини канцеларија игри глувчето USB Безжичен Оптички Маус За КОМПЈУТЕР Лаптоп Win 7 Vista,

DEN 172.00
DEN 191.52

Количината на стоката
Това е достапна


Придвижуван од AAA Алкална батерија. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. Ниска потрошувачка на енергија.
Пристоен и модерен дизајн.
Интелигентни штедење на енергија на управување.DHL : Околу 5-15 Дена да пристигне
4.
Ергономски дизајниран, удобно да го користите.Купувачот 's почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. (батерија, НЕ се вклучени)
Со ON/OFF прекинувач.
Испорака и Испорака
1.Сингапур пост : За 15-35 Дена да пристигне,
2.4 G безжична глувчето
1x безжичен приемник
Еве Класичен видови во 6 бои, кои Имаат голема Продажба на секаде :
Се прикажани во различните агол :
Детални Внатрешните делови :
За Плаќање
1. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Тоа'll само да ви треба 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
Интелигентни конективност, нема потреба да код, plug-и да игра.
Ултра-тенок, компактен и лесен, лесно да се носат.
Карактеристики :
2.4 GHz безжична трансмисија до 10 метри работната далечина.
Нови не-одложување технологија. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот 's информации.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.EMS : За 7-15 Дена да пристигне
За Повратни Информации
1.Кина Пост Воздух Mail : За 15-90 Дена да пристигнат.
Спецификации :
Копчиња : Левото копче, десно копче, тркалање тркала, dpi switcher
Резолуција : 800 да 1200 DPI
Операција спектар : До 10m
Работата системи : Windows 98, 2000, ME, XP, Vista, Win 7 и повеќе
Моќност : AAA батерија (не се вклучени)
Боја : Црна,Сина,Црвена,Зелена,Златна
Глувчето големина : 104x62x25mm
USB dongle големина : 20x14x6mm
Глувчето тежина : 75g
Примачот тежина : 3g
Номинална Напон : 3 V
Номинална Струја : 25m A
Пакет се вклучени :
1x 2.

Клучни карактеристики

Број на Копчиња:
2
Тип:
2.4 Ghz Безжична
Бренд Име:
Деветтиот Светот
Стил:
Прст,Мини
Број на Ролки:
1
DPI:
1200
Пакет:
Yes
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Моќност Тип:
Батеријата
Рака Ориентација:
Право
Интерфејс Тип:
USB
Бруто тежина:
90g
Времето на пазарот:
Декември-04
Број На Модел На:
М-5
Интерфејс Тип:
Безжична 2.4 G

Слични производи во категоријата