• Неодамнешно
  • -10 %
Најдобра Продажба 7 Копчиња 5500 DPI Супер Led Оптички Professional USB Кабелска Игри Глувчето висококвалитетен Компјутерски Кабел Игра Глувци

Најдобра Продажба 7 Копчиња 5500 DPI Супер Led Оптички Professional USB Кабелска Игри Глувчето висококвалитетен Компјутерски

DEN 383.00
DEN 425.76

Количината на стоката
Това е достапна


Пакет Содржина : 1 X Гејмерски Глушец( не содржат мало пакет )
За Плаќање
1.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Купувачот 's почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Тоа'll само да ви треба 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
Руски пријател напомена : ве Молиме да го пополните приемник 's full name in the цел.EMS : За 7-15 Дена да пристигне
За Повратни Информации
1.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Сингапур пост : За 15-35 Дена да пристигне,
2. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот 's информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.( прв средината и презиме )
Производ Карактеристики : Копчиња : 7 копчиња со копчето за тркала; Интелигентни конективност, нема потреба да код, plug & play (репродуцирај); системи за Следење : Оптички; Ултра-прецизни Скролувајте Тркала; Max DPI : 5500 DPI; Оптички технологија работи на повеќето површини; Ергономски дизајниран, долгорочна употреба, без замор; Switch Живот : 5 милиони циклус; Прилагодливи DPI Прекинувач : 1000 DPI / 1600 DPI / 2400 DPI / 3200 DPI/ 5500 DPI.Кина Пост Воздух Mail : За 15-90 Дена да пристигнат.
Испорака и Испорака
1.DHL : Околу 5-15 Дена да пристигне
4.
Најдобра продажба 7 Копчиња 5500 DPI Супер Led Оптички Professional USB Кабелска Игри Глувчето висококвалитетен Компјутерски Кабел Игра Глувци
Преглед :
Оваа игра глувчето е 100% оригинални сосема нов и висок квалитет , ова е нов 5500 DPI 7 Копчето USB Кабелска Гејмерски Глушец, со мултифункционален, како што се, со висок квалитет жица материјал : црвена и црна плетенка жица sync опремени силна одбрана магнет прстен кој може да силна анти-мешање, Ултра-силни и издржливи, Игри на вредноста, Удобно дланка чувство, да се Ублажат уморни, итн.

Клучни карактеристики

боја:
Црна, Жолта
Број на Копчиња:
7
Бруто тежина:
140g
Бренд Име:
Деветтиот Светот
Стил:
Прст
Број на Ролки:
1
Моќност Тип:
Батерија
Пакет:
Yes
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Тип:
Жичен
Рака Ориентација:
Право
Интерфејс Тип:
USB
DPI:
5000
Број На Модел На:
X7
Времето на пазарот:
Април-14
Име:
Сузан техника
Карактеристично:
7 Копчиња Игра Глувче За Компјутер Гејмер

Слични производи во категоријата