• Неодамнешно
  • -24 %
Трговија на големо/мало,бесплатен превозот ,C531 глина керамика Силиконски калап торта мувла Божиќ ѕвона FM

Трговија на големо/мало,бесплатен превозот ,C531 глина керамика Силиконски калап торта мувла Божиќ ѕвона FM

DEN 485.00
DEN 638.40

Количината на стоката
Това е достапна

рака држете калап сапун, нежно со прстите од дното нагоре грижа, со цел да се олесни моделот се протегала сапун приливи.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Висок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница веб-страница :
*За попуст : ако цел повеќе од 6pcs, pls контактирајте со нас пред да платите, ние ќе ви ги даде попуст!!!
Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме !
Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем.
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост/ UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу. Останатите сапун мувла може да се полнат сапун
боја : случајни
Совети : O ur производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини,доколку не е мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети. Истурете мала количина на сапун во калап, доволно за да се покрие модел површината може да биде.
материјал : храна, газирани силика гел Мувла Тежина (g) : околу 142 мувла Тежина (g) : околу 70 Инструментално Спецификација (cm) : 9.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.

Клучни карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
FANYI
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
m
Непристојни Слика:
No

Слични производи во категоријата