• Неодамнешно
  • -39 %
Аудио Џек Адаптер 3,5 мм Женски 6.5 mm Џек Plug Сребро Метал За гитара Аудио Микрофон Адаптер Конвертор инструменти

Аудио Џек Адаптер 3,5 мм Женски 6.5 mm Џек Plug Сребро Метал За гитара Аудио Микрофон Адаптер Конвертор инструменти

DEN 141.00
DEN 230.88

Количината на стоката
Това е достапна


Аудио Џек Адаптер 3,5 мм Женски 6.5 mm Џек Plug Сребро Метал За електрична гитара е Аудио Микрофон Адаптер Конвертор инструменти Аудио Џек Машки ДА 6.35 mm Женски Џек Приклучок Адаптер Злато Позлатен Аудио МИКРОФОН Микрофон Кабел Адаптер Конвертор Оваа точка со исклучителен дизајн е во состојба да се поврзете било 3.5 mm женски џек за 6.5 mm приклучок. Карактеристики : Еден пар на адаптери во еден пакет. Сребро-обложено дизајн, таписерии и модерен. Можете да се поврзете било 3.5 mm женски џек за 6.5 mm приклучок. Може да се користи како електрична гитара е излезен приклучок, или да се поврзете слушалки, слушалки и други инструменти. Спецификации : Боја : Сребро Материјал : Метал Количина : 10 Производ големина : 5.5 * 1 * 1cm / 2.2 * 0.4 * 0.4 во Пакет Листата : 10 * Аудио Џек Адаптер(3.5 mm Машки 6.5 mm Женски)

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Татковина
Број На Модел На:
M621
Тип:
Аудио Кабел Конектор

Слични производи во категоријата