• Неодамнешно
Бела Snakeskin Класичен Стил Народни Акустична Електричен Бас Гитара Рака Прилагодлива Должина од 110cm 134cm гитара Додатоци

Бела Snakeskin Класичен Стил Народни Акустична Електричен Бас Гитара Рака Прилагодлива Должина од 110cm 134cm гитара Додатоци

DEN 576.00

Количината на стоката
Това е достапна

3) ве Молиме слободно да се contacu нас Ако Има било какви проблеми за бизнис, ние ќе направиме се најдобро за вас ,ви благодарам.html 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. EMSза 5-10 работни дена. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било какви други причини ви Благодариме. За Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1)Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ? http : //help.com/feedback_suppliers. 2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена За Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода. 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
100% Сосема нов, не се користи
Објектот 100% како на сликата прикажани
Snakeskin Стил Гитара Рака
Материјал : кожа
Должина : adjustalbe должина околу 110cm-134cm
Рака ширина : околу 5cm
боја : Бела
Компатибилен Со : Акустична Електрична Гитара , Балада гитара,Бас
Пакетот вклучува :
1 X Гитара Рака
Она што начини на плаќање можам да ги користам? Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. За Превозот 1.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2.

Клучни карактеристики

Тип:
РАКА
Бренд Име:
QHX
Број На Модел На:
РАКА
Бои:
Бела
Тежина:
125g/pcs
Материјал:
кожа
Должина на торбата:
околу 110cm-134cm
Рака ширина:
околу 5cm

Слични производи во категоријата