• Неодамнешно
Бесплатен превозот 3 Еез Блек Метал Черепот на Главата Контрола на Копчиња за Електрична Гитара,Гитара садови на Ѕвонење Контрола на јачина на звук Копчиња Копчиња

Бесплатен превозот 3 Еез Блек Метал Черепот на Главата Контрола на Копчиња за Електрична Гитара,Гитара садови на Ѕвонење Контрола

DEN 678.24

Количината на стоката
Това е достапна

html 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. За Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1)Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ? http : //help. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. EMSза 5-10 работни дена.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
QHX
Број На Модел На:
Тјунер
Тип:
Тјунер
Бои:
Црна
Тежина:
25g/pcs
Материјал:
Цинк Легура
Шупливи Вратило Дијаметар:
6mm
анекс:
пакување кутија и мал клуч

Слични производи во категоријата