• Неодамнешно
Сет Ретро Jade Црвена Акрилна Голем Овален Копчето String Подесување Штипки Приемници Машина Глави за Гитара

Сет Ретро Jade Црвена Акрилна Голем Овален Копчето String Подесување Штипки Приемници Машина Глави за Гитара

DEN 1187.04

Количината на стоката
Това е достапна


Материјал : Метал & Пластика
Боја : Сребрена (Хром позлатен) & Жад-Црвено Копче
Локација : 3 R3 L 2 R4 L 4 R2 L 3 Вид Конфигурирате за да изберете
Cid : 1 : 15
Пакет Се Вклучени :
6x Гитара Подесување Штипки
6x Ferrule
6x Навој черупка
6 x завртка
Она што начини на плаќање можам да ги користам?
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. 3. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. 4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. EMSза 5-10 работни дена. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода. 2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата. 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1) Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ? 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 3) ве Молиме слободно да се contacu нас Ако Има било какви проблеми за бизнис, ние ќе направиме се најдобро за вас ,ви благодарам. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било какви други причини ви Благодариме

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
QFB-YKQS-TYHY
Тип:
Подесување Колче
Бренд Име:
QHX
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата