• Неодамнешно
Нови Заеднички Железнички Инјектор 0445120126 0 445 120 126 За SK130-8 SK140-8

Нови Заеднички Железнички Инјектор 0445120126 0 445 120 126 За SK130-8 SK140-8

DEN 18960.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нови Заеднички Железнички Инјектор 0445120126 0 445 120 126 За SK130-8 SK140-8
Опис :
Бренд : Нови cid)
Тип : Заедничка Железнички Инјектор
Дел NO : 0445120126 0 445 120 126
Примена :
за SK130-8 SK140-8
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање од страна на P a y p l,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по вашата исплата избришани.Ако ther
е било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на
прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие производи, врати и кодот
превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов
замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања .
Испорака
Обично, ние ги користиме FEDEX,DHL,TNT, или ЕМС да ја испорача стоката, и тоа земе околу 4-7 дена до
дестинациска адреса. Ако destiantion адреса е оддалечена област и FEDEX,DHL,TNT,ЕМС услуга не покрива
областа, ние ќе ги искористиме Кина пост воздух парцела, тоа ќе потрае 20-30 дена до вашите раце.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел,ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации .Многу благодарност однапред.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите
проблем.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.

Клучни карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
0445120126
Број На Модел:
0445120126
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Акции:
Yes
Цена :
Конкурентна
Производителот Дел Број:
0445120126
Состојба:
Тип:
Превозот Начин:
Fedex , DHL , или ЕМС
Трговија на големо :
Yes
Гаранција :
Yes

Слични производи во категоријата