• Неодамнешно
7PK AC Компресор 447190-7290 4471907290 88310-06380 88310-28610 447190-5320 447190-5323 За Toyota CAMRY 2.0 2.4 ACA33 6SEU16C

7PK AC Компресор 447190-7290 4471907290 88310-06380 88310-28610 447190-5320 447190-5323 За Toyota CAMRY 2.0 2.4 ACA33 6SEU16C

DEN 7440.00

Количината на стоката
Това е достапна

7 PK AC Компресор 447190-7290 4471907290 88310-06380 88310-28610 447190-5320 447190-5323 За 2.0 2.4 ACA33 6 SEU16 C
Опис :
Тип : Клима Уред Компресор
Бренд : Нови cid)
Дел# : 447190-7290 4471907290
Количина : 1 парче
Макара Дијаметар : 132mm
Компресор Тип : 6 SEU16 C
Ладење : R134a
Број на Жлебови : 7 PK
Примена :
за 2.0 2.4 ACA33
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање од страна на P a y p l,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по вашата исплата избришани.Ако ther
е било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на
прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие производи, врати и кодот
превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов
замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања .
Испорака
Обично, ние ги користиме FEDEX,DHL,TNT, или ЕМС да ја испорача стоката, и тоа земе околу 4-7 дена до
дестинациска адреса. Ако destiantion адреса е оддалечена област и FEDEX,DHL,TNT,ЕМС услуга не покрива
областа, ние ќе ги искористиме Кина пост воздух парцела, тоа ќе потрае 20-30 дена до вашите раце.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел,ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации .Многу благодарност однапред.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите
проблем.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.

Клучни карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
447190-7290
Број На Модел:
6SEU16C
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Акции:
Yes
Цена :
Конкурентна
Производителот Дел Број:
6SEU16C
Состојба:
Тип:
Превозот Начин:
Fedex , DHL , или ЕМС
Трговија на големо :
Yes
Гаранција :
Yes

Слични производи во категоријата