• Неодамнешно
  • -5 %
12PCS/Set Мастило Црна Гел Пенкало Цртан филм Триаголник Геометрија Пенкала 0.38 mm Потпис Пенкало Канцелариски Канцеларија Училиште Материјали

12PCS/Set Мастило Црна Гел Пенкало Цртан филм Триаголник Геометрија Пенкала 0.38 mm Потпис Пенкало Канцелариски Канцеларија Училиште

DEN 177.00
DEN 186.24

Количината на стоката
Това е достапна


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 12 PCS/Set Мастило Црна Гел Пенкало Цртан филм Триаголник Геометрија Пенкала 0.38 mm Потпис Пенкало Канцелариски Канцеларија Училиште Материјали
Модел : Г-9511
Материјал : Пластика
Гел Пенкало Големина : Околу 14,8% см
Заградени Големина : Околу 15.2 X 5.8 X2.2cm
Пишување точка : 0.38 mm
Рефил боја : Црна
Пенкало, Боја на каросеријата : месо розова/блу/бела(Секоја боја 4 PCS, не може да ги собереш на боја)
Пакет се Вклучени : 12 PCS Гел Пенкала
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас
По плаќање на Вашата нарачка. ние ќе брод во ред со во 2-3 ден

Клучни карактеристики

Тип:
гел пенкало
Пишување Точка:
0.38 mm
Број На Модел На:
G-9511
Бренд Име:
PTDWCR
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Име:
Мастило Црна Гел Пенкало
Име 1:
училишни материјали
Име 2:
Пенкала

Слични производи во категоријата