• Неодамнешно
  • -5 %
12PCS/Многу 0.38 mm Едноставна Гел Пенкало Игла Целосна Црна Неутрален Пенкало Констелација Гел Пенкало Училиште Канцелариски Материјали

12PCS/Многу 0.38 mm Едноставна Гел Пенкало Игла Целосна Црна Неутрален Пенкало Констелација Гел Пенкало Училиште Канцелариски

DEN 177.00
DEN 186.24

Количината на стоката
Това е достапна


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис Име : 12 PCS/Многу 0.38 mm Едноставна Гел Пенкало Игла Целосна Црна Неутрален Пенкало Констелација Гел Пенкало Училиште Канцелариски Материјали
Модел : Г-312 U
Материјал : Пластика
Рефил Боја : Црна
Пишување Точка : 0.38 mm
Пенкало Големина : Околу 14,8% см
Кутија Големина : Околу 15.2 X 5.8 X 2,2 см
Соѕвездието : Рак/Овен/Јарец/Вага
Пенкало Тело Боја : Зелена/Сива/Жолта/Розова (Секоја боја 3 PCS, не може да ги собереш на боја)
Пакет се Вклучени : 12 PCS/Кутија Гел Пенкало
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас
По плаќање на Вашата нарачка. ние ќе брод во ред со во 2-3 ден

Клучни карактеристики

Тип:
гел пенкало
Пишување Точка:
0.38 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Бренд Име:
XueSheng
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
G-312U
Name1:
потпис пен
Name2:
потпис пен
name3:
roller ball пенкала

Слични производи во категоријата