• Неодамнешно
  • -12 %
3pcs ibdgel Jade Мачка Очи Гел лак 3D Мачка Очи LED Впие Исклучување Гел Лак Лак на Ноктите Гел лак 7.3 ML УВ ГЕЛ

3pcs ibdgel Jade Мачка Очи Гел лак 3D Мачка Очи LED Впие Исклучување Гел Лак Лак на Ноктите Гел лак 7.3 ML УВ ГЕЛ

DEN 528.00
DEN 600.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Бренд Име:
ibdgel
Количина:
3pcs/многу
Тип:
Гел За Полски
Состојка:
Природата Смола
Број На Модел На:
led&ув гел на ноктите
НЕТО-WT.:
7.3 ml
Боја Видови:
12 Боја Видови
Advantage1:
Висока технологија.Висок квалитет
Advantage2:
Трае повеќе од еден месец
Advantage3:
Здравствени и еколошки
Advantage4:
Многу Лесно да се работи
Погоден светилка:
УВ/LED светилка е во РЕД
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата