• Неодамнешно
Црна 2 во 1 Безжичен Далечински Контролер За Nintendo Wii Изграден во Движење Плус Nunchuk Со Shockproof Силикони Случај Контролер

Црна 2 во 1 Безжичен Далечински Контролер За Nintendo Wii Изграден во Движење Плус Nunchuk Со Shockproof Силикони Случај Контролер

DEN 738.72

Количината на стоката
Това е достапна


Црна 2 во 1 Безжичен Далечински Контролер За Nintendo Wii Изграден во Движење Плус Nunchuk Со Shockproof Силикони Случај Контролер
Карактеристики :
* Име : 2 во 1 Движење Плус Далечински Контролер За Wii
* Боја : Црна
* Големина : 16* 5.5* 3cm
* Должина на рачниот Зглоб Лента : Прибл. 16cm
* Excellant дизајн за собирање на далечински контролер и движење плус заедно
* Функционира како комбинација на далечински контролер и движење плус
* Не бара за додаток на движење плус
* Помал, полесен и подобар изглед во споредба со стариот далечински со движење плус додадете на
* Совршено се вклопува за Nintendo Wii конзола (одговара за wii U конзола премногу)
* Едноставен и лесен за ракување
* Дојде со еден сет, nunchuck контролер вклучуваат
Answer : ___________________________ Note :
* Ова е трета страна компатибилен предмети,не orginal производ.
* Со цел да се Поддржи заштита на животната средина, објектот ќе биде преполна со безбедно меур заврши
( оригиналниот пакет НЕ се вклучени )
Пакетот вклучува :
* 1 x 2 in1 Движење Плус Внатре Далечински Контролер За Nintendo Wii
* 1 x Nunchuck контролер
* 1 x врвка за околу Рака
* 1 x Силикони Случај за далечински

Клучни карактеристики

Тип:
Gamepads
Nintendo Модел:
Wii
Интерфејс Тип:
USB
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Број На Модел На:
ZB052
Бренд Име:
ONETOMAX
Пакет:
No

Слични производи во категоријата