• Неодамнешно
FORUDESIGNS Лесна Секси Жени Thongs Гаќи Еластична Розова долна облека Цртан филм медицинска Сестра Дами G String Краток долен Веш Гаќи Плус

FORUDESIGNS Лесна Секси Жени Thongs Гаќи Еластична Розова долна облека Цртан филм медицинска Сестра Дами G String Краток долен

DEN 431.52

Количината на стоката
Това е достапна

Тоа'll само да се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Купувачот 's почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.
П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?
A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4/5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.
П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?
О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 2-5 работни дена.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот 's информации.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Материјал:
Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Печати
Гаќи Тип:
G-String
Декорација:
Никој
Материјал Состав:
85% Полиестер+15% Spandex
Пораст Тип:
Средината На Пораст
Број На Модел На:
жените гаќи
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Точка име :
секси жените гаќи кратко
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.05kg (0.11lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Слични производи во категоријата