• Неодамнешно
  • -30 %
SINAIRSOFT IPSC CNC-Б Модели Holster ЗЛАТО Airsoft Алуминиум Ротира 360 Степени Списание Торбичка За Глок BD6280

SINAIRSOFT IPSC CNC-Б Модели Holster ЗЛАТО Airsoft Алуминиум Ротира 360 Степени Списание Торбичка За Глок BD6280

DEN 960.00
DEN 1370.40

Количината на стоката
Това е достапна


1)Материјал : Алуминиум
2) Тежина : 0.20 kg(0.22 lb)
3)Одговара за пиштол магазин
Карактеристики :
1) Големи палец на вредноста бирање на назад овозможи фина мелодија нерешено отпор.
2) Може да се закачите со тактички појас во безбедна позиција (Max. 1.5 инчен ширина).
3) Ambidextrous дизајн за Лево/Десно Раце корисникот.
1)Големи палец на вредноста бирање на назад овозможи фина мелодија нерешено отпор
2) Ambidextrous дизајн за Лево/Десно Раце корисник

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
BD6280
Бренд Име:
SINAIRSOFT
Материјал:
Алуминиум

Слични производи во категоријата