• Неодамнешно
  • -5 %
Holster Спојувалка за Каиш Кожа Мобилен Телефон Случај Торбичка За HTC U11+ U11 Живот,ZTE Сечилото Сила/nubia Z17 лајт,Yota YotaPhone 3 Yota3

Holster Спојувалка за Каиш Кожа Мобилен Телефон Случај Торбичка За HTC U11+ U11 Живот,ZTE Сечилото Сила/nubia Z17 лајт,Yota YotaPhone

DEN 592.00
DEN 623.52

Количината на стоката
Това е достапна


Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот. 6 цифрен-број на поштенски код. и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.
Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .
Направени од вештачка кожа
случај големина : 16.8x8.6x2.6cm,се работи за мобилен телефон големина еднаква или помала од 16.3x8.2cm
Имајте на ум : тоа е универзална случај , ако вашиот мобилен телефон големина помала од 16.3x8.2,случајот ќе биде малку поголема,но тоа нема да влијае случај е функција.
Спојувалка за Каиш дизајн

Клучни карактеристики

Материјал:
кожа
дизајн:
Бизнис,Обичен
Големина:
16.8x8.6x2.6
Тип:
Футроли & Клипови
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Водоотпорен
Компатибилен Бренд:
HTC
Бренд Име:
WEIYU
Мало Пакет:
Yes

Слични производи во категоријата