• Неодамнешно
Камен Шема Спојувалка за Каиш Торбичка Holster Случај за Ulefone Близнаци Pro/Моќ 2/Се Про 2/Близнаци/Тигар/GQ3028/Енергија/Иднина/Се Про 5.5

Камен Шема Спојувалка за Каиш Торбичка Holster Случај за Ulefone Близнаци Pro/Моќ 2/Се Про 2/Близнаци/Тигар/GQ3028/Енергија/Иднина/Се

DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна

Камен Шема СТП Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Случај за Ulefone GQ3028/Близнаци Pro/Моќ 2/Се Про 2/Близнаци/Тигар/Be Touch 3/Енергија/Иднина/Се Про/Се Допре/Се Допре 2
Опис
- Боја : Црна,Кафеава.
- Материјал : СТП Кожа.
Големина на : големина 1 : 4.7 инчен [14*7cm]
големина 1 : 5.1 инчен [15*8cm]
големина 1 : 5.5 инчен [16*8.5 cm]
големина 1 : 6.3 инчи [16.8*10см]
- Обезбедува одлична заштита од гребнатини, нечистотија, и други секојдневни оштетувања
- Додаток Само. Телефонот Не Се Вклучени.
Известување
Pls оставете порака за да ни каже бојата и количеството што го сакате ,или ние ќе ги испрати по случаен избор.pls љубезно ве молиме да се разбере.

Клучни карактеристики

Материјал:
Се Допре, Се Допре 2, Се Про, Иднина, Моќ, BeTouch 3, Тигар, Близнаци, Близнаци, Моќност 2, Близнаци Про, GQ3028
Бренд Име:
OEEKOI
дизајн:
Обична,Ткаеше,Бизнис,Спорт,Гроздобер,Мат
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Големина:
5.5
Мало Пакет:
No
Тип:
Футроли & Клипови
Карактеристики:
Универзална Случај
Компатибилен Бренд:
Ulefone
Стил:
Торбичка Случај,Спојувалка За Каиш Случај,Универзалниот Случај
Материјал:
СТП Кожа
боја:
црна браун
одговара 1:
за Ulefone Моќ 2/BeTouch 3/BeTouch 2/Енергија/Иднината случај
Се вклопат 2:
за Ulefone Биде Pro/Биде Чиста Лајт/U007/Метал/Париз/Се X случај
Одговара 3:
за Ulefone Тигар/U007 Про случај
Одговара 4:
за Ulefone Близнаци Pro/U008 Про Случај
Одговара 5:
за Ulefone GQ3028 Случај
Одговара 6:
за Ulefone Близнаци Случај
Одговара 7:
за Ulefone Се Про Случај 2

Слични производи во категоријата