• Неодамнешно
  • -30 %
Пролетта и Есента нови Европски и Американски ретро висока половината Ракав Тип На plaid фустан AL7427

Пролетта и Есента нови Европски и Американски ретро висока половината Ракав Тип На plaid фустан AL7427

DEN 1136.00
DEN 1622.40

Количината на стоката
Това е достапна

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина на Крстот Рамо
(cm) Градите Ширина
(cm) Тело Должина
(cm) Sieeve
(cm) S 37 88 93 45 M 38 92 94 46 L 39 96 95 47 40 100 96 48 XL 41 104 97 49 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Деколте:
О Деколте
Материјал:
Lanon,Памук
Стил:
Гроздобер
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
Пролет
Бренд Име:
longqibao
Шаблон Тип:
Plaid
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Декорација:
Sashes
Број На Модел На:
AL7427
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал

Слични производи во категоријата