• Неодамнешно
sinyuer мачка Бремени Жени Модна Фотографија Реквизити Романтична Домот долго Самовила Заостанува Фустан Фото снимајте Туш фустан

sinyuer мачка Бремени Жени Модна Фотографија Реквизити Романтична Домот долго Самовила Заостанува Фустан Фото снимајте Туш фустан

DEN 2047.20

Количината на стоката
Това е достапна

sinyuer мачка Бремени Породилно Жените Модна Фотографија Реквизити Романтична Домот долго Самовила Заостанува Фустан Фото снимајте Туш фустан Нова Модна фотографија облека за бремени жени, Големина : Слободен Големина ,Заостанува со фустан се поделени, на два, На заостанува превез е околу 3 метри, се облекуваат должина е околу 180 cm. Може да се вклопи во повеќето бремени жени тело форма Вклучува : Фустан+Headdress+Долго предиво Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Клучни карактеристики

Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Силуета:
Директно
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Памук
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Симпатична
Шаблон Тип:
Цврста
Ткаенина Тип:
Worsted
Боја Стил:
Природна Боја
Бренд Име:
Sinyuer Мачка
Јака:
Брод Вратот
Декорација:
Appliques

Слични производи во категоријата