• Неодамнешно
1 Buc Лето Chiffon се Облекуваат Жените Backless Секси V деколте, Шарени Кратко Sleeve Фустан Лабава Бела Гроздобер Партија Фустани S1R098

1 Buc Лето Chiffon се Облекуваат Жените Backless Секси V деколте, Шарени Кратко Sleeve Фустан Лабава Бела Гроздобер Партија Фустани

DEN 552.00

Количината на стоката
Това е достапна

Барање : 1. Русија cutomer ве молиме, напишете вашето име и презиме.ние ќе го избере најдобриот и брзо shippment за вас,па понекогаш ако изберете кина пост mail можеби и ние ќе ви испратиме со различни превозот начин.54 см, мерка со рака, 2-3 cm разлика е прифатливо) S : ракав 30, биста 89, должина 57cm M : ракав 31, биста 93, должина 58cm L : ракав 32, биста 97, должина 59cm XL : ракав 33, биста 101, должина 60см 2 XL : ракав 34, биста 105, должина 61cm
1. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика. Бразил клиент, ве молиме испратете ни го вашиот 11-цифрениот CPF(даночен број) како на вашите сопствени потреби за тоа. Царина Во разгледување на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена да се подготви вашата нарачка 2.Ако чувствувате дека не се задоволни,ве молиме да не го остави негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас,ние гарантираме ние ќе се 100% се реши било каков проблем за вас. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа. Бесплатен Превозот.
Азија големина е секогаш мали . Ако не сте задоволни со нашиот производ,можете да се вратите или размена на вашите предмети во рамките 15days од испорачаната ден,но ве молиме, изберете ја големината внимателно ќе покаже големина за секој предмети.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5 Ѕвезда.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
Копот Палто За Жените зимска јакна жените зимско палто жените женска зимски јакни и капут паркови Жените Зимско Палто Жените Зимска Јакна Зимска Јакна Жени
Известување
Ве молиме изберете големина внимателно ,
Може да се земе мерки на себе,се комбинираат со мерење на информации
( Тежина, Висина/Биста, Рамо и Ракави ) да се избере
или пред да ставање на ред,можете да контактирате со нас дека ние можеме да ви помогне да се избере вистинската големина.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
Gizmosy
Силуета:
Директно
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Краток
Деколте:
V Деколте
Број На Модел На:
се облекуваат жените лето секси
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Шарени
Сезоната:
Лето
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Чипка
жените се облекуваат мода 2016 година:
плус големина vestido де феста
зимски облечи:
жените се облекуваат 2016 година
Фустани:
долг фустан
Партија фустани:
канцеларија фустан Природна Боја
Облечи фустан:
секси клуб фустан 2016 година
vestidos:
евтини-облека-кина
макси фустан:
Од Индија
долг фустан:
жените се облекуваат
жените се облекуваат:
долг фустан
Стил:
Повик

Слични производи во категоријата