• Неодамнешно
  • -15 %
2018 Жените Есен Пролет се Облекуваат Секси V Деколте, Долг Ракав Голема Големина 5XL 6XL Вино Црвено Секојдневен Домот Клуб Партија се Облекуваат Roupa feminina

2018 Жените Есен Пролет се Облекуваат Секси V Деколте, Долг Ракав Голема Големина 5XL 6XL Вино Црвено Секојдневен Домот Клуб

DEN 1060.00
DEN 1247.52

Количината на стоката
Това е достапна


2017 Жените Есен Пролет се Облекуваат Секси V Деколте, Долг Ракав Голема Големина 5 XL 6 XL Вино Црвено Секојдневен Домот Клуб Партија се Облекуваат Roupa feminina
Поради мерење алатки и мерни методи не се исти, не може да биде 1-3cm грешка, за повикување само.
Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

Клучни карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
HappDreeSo
Силуета:
А-Линија
Деколте:
V Деколте
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Стил:
Повик
Половината:
Империја
Материјал:
Полиестер,Spandex
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Сезоната:
Есен
Број На Модел На:
плус големина есен облечи
Декорација:
Никој

Слични производи во категоријата