• Неодамнешно
  • -25 %
#1405 2018 Ракави Тексас фустан Слаби Тексас sundress Канцелариски Мода се облекуваат жените фустани Vestidos фармерки V Деколте Пред Патент

1405 2018 Ракави Тексас фустан Слаби Тексас sundress Канцелариски Мода се облекуваат жените фустани Vestidos фармерки V Деколте

DEN 956.00
DEN 1273.92

Количината на стоката
Това е достапна


Answer : ___________________________ Note : 1. Ова е Азија големина, не се однесуваат на S/M/L едноставно. Ве молиме comfirm вашата големина пред да купите. Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде од 2-3cm различни, следниве информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи. 2. Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме! Answer : ___________________________ Note : не содржат т кошули Големина на табелата е за повикување само
Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење 2.54 см=1 инчен големина рамо биста хип должина S 33cm 80см 68cm 87.5 см М 34cm 84cm 72cm 88.5 cm L 35cm 88cm 76cm 89.5 cm XL 36cm 92cm 80см 90.5 cm XXL 37cm 96cm 84cm 91.5 cm

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Деколте:
V Деколте
Материјал:
Тексас,Памук
Сезоната:
Лето
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
wednesf
Број На Модел На:
#1405
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
Половината:
Природни
Стил:
Англија Стил

Слични производи во категоријата