• Неодамнешно
2018 Жените Лето Chiffon Фустан О Вратот без Ракави Печатени Цвет Облечи Плус Големина 6XL Долго Макси Плажа Облечи Облека longue femme ete

2018 Жените Лето Chiffon Фустан О Вратот без Ракави Печатени Цвет Облечи Плус Големина 6XL Долго Макси Плажа Облечи Облека longue

DEN 1248.00

Количината на стоката
Това е достапна


2017 Жените Лето Chiffon Фустан О Вратот без Ракави Печатени Цвет Облечи Плус Големина 6 XL Долго Макси Плажа Облечи Облека longue femme ete
Поради мерење алатки и мерни методи не се исти, не може да биде 1-3cm грешка, за повикување само.
Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

Клучни карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Силуета:
А-Линија
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Бренд Име:
HappDreeSo
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Половината:
Империја
Материјал:
Полиестер
Стил:
Плажа
Број На Модел На:
сина chiffon фустан
Деколте:
О Деколте
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Sashes

Слични производи во категоријата