• Неодамнешно
  • -49 %
Модални Фустан 2017 Нови Лето Жените Домот Кратко Sleeve Фустани Секси V Деколте, Долга Тенок Фустан Секојдневен Цврста Облека Vestidos AB207

Модални Фустан 2017 Нови Лето Жените Домот Кратко Sleeve Фустани Секси V Деколте, Долга Тенок Фустан Секојдневен Цврста Облека

DEN 624.00
DEN 1222.56

Количината на стоката
Това е достапна

Answer : ___________________________ Note : 1. Поради разликата помеѓу набљудувачите и светла боја можеби малку различни од реалниот. 2. Големината е мерена од страна, таму е 2-5 CM грешка. Ви благодариме за разбирањето. 3.Ве молиме имајте во предвид дека моделот печатење позиција нема да биде 100% исто како фотографии, поради сечење. Големина Детали :
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да се купи ( 1 Inch=2.54 см 1cm=0.39 инчи)
Големина (cm) Должина Биста Рамо M 103 70-96 35 L 103 85-102 36 XL 107 95-110 37 2 XL 107 103-115 38
Карактеристики :
100% Сосема Нов.Со добар квалитет и подобра изведба. Пакет Содржина : 1 x Фустан
Производот Се Покаже :

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Сезоната:
Лето
Декорација:
Обвиткан
Стил:
Повик
Бренд Име:
SexeMara
Број На Модел На:
Жените се Облекуваат AB207
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Модални,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Краток
Половината:
Природни
Стил:
мода,секојдневен,секси,елегантна
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
дами елегантен фустан:
2017 Нови Жените Се Облекуваат
Тенок Жените Долг Фустан:
долго модални фустан наметка

Слични производи во категоријата