• Неодамнешно
  • -8 %
CFYH 2018 Најнов Висока-квалитет Мода Пролет лето Дизајнер Свила chiffon печатење се Облекуваат Жените Печатени Tassel Фустан Vestidos

CFYH 2018 Најнов Висока-квалитет Мода Пролет лето Дизајнер Свила chiffon печатење се Облекуваат Жените Печатени Tassel Фустан

DEN 1280.00
DEN 1391.52

Количината на стоката
Това е достапна


2017 Најнов Висока-квалитет Мода Пролет лето Дизајнер Свила chiffon печатење се Облекуваат Жените Печатени Tassel Фустан Опис на Производот
Добредојдовте на нашата продавница! Зошто да изберете нас : 1.Имаме доволно резерви за нашите производи! 2.Ние си имаме свој manufactory, кој може да гарантира дека сите производи се на најевтиниот цена и висок квалитет! 3.Ние ќе се обидеме потрудиме да го третира секој клиент полн со сериозно и трпение! 4.Ние ажурирање на нови производи секој ден! Совети : 1.Ве молиме да користите слична облека да се спореди со нашиот големина на табелата, така што може да се направи вистинскиот избор 2.Сите мерења се во единицата на " cm ", 1cm=0.39 Инчен 1 Inch=2.54 см 3.Ако сте веледрогерија, ве молиме контактирајте со нас за да добиете најдоброто договор пред да нарачате. 4.Ве молиме разговор со нас или ни порака ако се уште не се сигурни дека ќе ви помогне со професионален и брз одговор : ) Големина Детали
Рамо
(cm) Биста
(cm) Ракав(cm) половината
(cm) Должина (cm) S 34 82 44 64 105 M 35 86 48 68 106 L 36 90 46 72 107 XL 37 94 47 76 108 XXL / / / / / "Големина mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
CFYH
Материјал:
Полиестер,Chiffon
Стил:
Плажа
Силуета:
Лабава
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Декорација:
Tassel
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Пролет
Број На Модел На:
YH-WL6105
Пол:
Жените
Големина:
S M L XL

Слични производи во категоријата