• Неодамнешно
  • -20 %
Децата Облека 2018 Нови Девојки Фустан Лето Симпатична Девојки Облека Без Ракави Костими Деца Партија Фустани За Деца 3 4 5 6 7 Години

Децата Облека 2018 Нови Девојки Фустан Лето Симпатична Девојки Облека Без Ракави Костими Деца Партија Фустани За Деца 3 4 5 6

DEN 304.00
DEN 379.68

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме да ни остават порака ако сакате да го промените превозот адреса.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди најдобар на услуги на клиентите.540 cm
ПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИ
Плаќање
1 : да ја прифатиме alipay ,запад унија ,T/T,сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 5 : Ако производот што сте го добиле е различен како decribed.3937 инч, 1 инч=2.5 / 4 години 120=5 T 65 32 / 5 годишниот 130=6 T 70 33. Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0. 2 : Ако имате било какви проблеми со точка(цел) квалитет, не добиваат објект по нарачка. 4 : DHL / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ / ARAMEX / потрае околу 3-7 работни дена обично. 3 : Стандардна Услуга за тоа се обично од 5 до 14 дена за Америка, Други земји брзина не е сигурна (1 до 4 недели на повеќе или помалку од вообичаеното време).
Превозот
1 : Стандард на Услуги е Epacket за НАС, Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта до други земји (Freeshipping).ние ќе се потрудиме да им понуди подобра услуга, додека сте задоволни.5 130-140cm (7 Години) / / / / / 1. 5 : превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн. Комуникација Ако не сте задоволни,се чувствуваат слободни да контакт. 4 : Ако има било скршено во транзит. Белешки : ве Молиме овозможи 2-3 cm разлики поради прирачник за мерење. Тоа е многу важно за нас. 7 : Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави Позитивен Фидбек (5 ѕвезди) за нас. Превозот Брзина, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде коментари за "одлични" како охрабрување.5 / 6 годишен 140=7-8 T 75 35 / 7-8 години 1.5 100-110cm (4 Години), 120=5 T 54 60 20 110-120cm (5 Години) 130=6 T 58 64 22.
Децата Облека 2018 Нови Девојки Фустан Лето Симпатична Девојки Облека Без Ракави Костими Деца Партија Фустани За Деца 3 4 5 6 7 Години
ПРОИЗВОД INFARMATION
Производ Infarmation Производ Број : Фустан Име на Производ : Девојки Фустан , Летни Фустани За Девојки , Деца Облека Материјал : Памук + Полиестер Погоден За Сезона : Летни Дизајн Функција : Мода Боја : Виолетова , Црвена , Розева , Сина , Бела Големина : 80-90-100-110-120-130-140 Опис Дебелина Тенка Умерена Дебелина, се Згусне Еластична Не Водат Мала Умерена Повеќе Бомби Мека Тешко Умерена Мека Многу Мека Издание тип Тесни Тенок Умерена Лабава Вода се Мијат Сува Чиста Не Избелени Ладно Пеглање Висат д-р
ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ
Ве молиме однесуваат на големината на табелата за да се избере соодветна големина Фустан Големина Должина Градите*2 Ракав Предложените Возраст Мерење
/ / / / / / / / / / 100=3 T 55 29 / 3 Година Стара 110=4 T 60 30.

Клучни карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Се облекуваат
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Материјал:
Voile,Полиестер,Памук,Чипка
Бренд Име:
KEAIYOUHUO
Декорација:
Чипка
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
А-Линија
боја:
Бела , Розова , Сина , Црвена , Бела , Виолетова
Големина:
100-110-120-130-140
погодни за возраста:
3-7 возраст
погодни за сезоната:
Лето
Материјал:
Chiffon+Памук
Потекло:
Кина (Guangdong)
девојки облека:
децата облека
детска облека:
партијата облечи
Chiffon Фустани За Девојки:
девојки фустан
бел фустан:
лето облечи

Слични производи во категоријата