• Неодамнешно
  • -49 %
2018 Пролет, Есен Стојат Јака Plaid Фустан Комбинација Долг Ракав Голем Замав Облекуваат Жените Гроздобер Секојдневен Возбудува Фустан YP0868

2018 Пролет, Есен Стојат Јака Plaid Фустан Комбинација Долг Ракав Голем Замав Облекуваат Жените Гроздобер Секојдневен Возбудува

DEN 1728.00
DEN 3387.36

Количината на стоката
Това е достапна


2018 Пролет, Есен Стојат Јака Plaid Фустан Комбинација Долг Ракав Голем Замав Облекуваат Жените Гроздобер Секојдневен Возбудува Фустан YP0868
Големина(cm) Биста Должина на Ракав Рамо Половината Една Големина 126 96 57 40 126 ве Молиме Имајте на ум 1. Ве молиме спореди погоре детално големини со твое пред да ја купите. ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа 2. Боја на производ може да се разликува малку, бидејќи секој монитор прикажува боја малку поинаку. 3. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Мерки : (1cm = 0.39 in)

Клучни карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Сезоната:
Пролет
Силуета:
А-Линија
Деколте:
Стенд
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
YP0868
Материјал:
Полиестер,Кадифе,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
ASRQXJM
Фустани Должина:
Средината На Теле
Декорација:
Возбудува
Половината:
Природни
Шаблон Тип:
Plaid

Слични производи во категоријата