• Неодамнешно
  • -22 %
Деца Бебе Девојка Чипка Флорални Tulle Фустан Партија Цвет Деверуша Печати Цвет Принцеза Деца Девојки Убави Фустани Sundress Мека

Деца Бебе Девојка Чипка Флорални Tulle Фустан Партија Цвет Деверуша Печати Цвет Принцеза Деца Девојки Убави Фустани Sundress

DEN 238.00
DEN 304.80

Количината на стоката
Това е достапна

Опис
Најновите Бебе Девојки Се Облекуваат Алишта !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : Како На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Девојка Фустан од Чипка
Големина на Табела : Големина Фустан Должина Биста*2 Препорачува Возраст 100 cm
51 см 25 см 2-3 Години
110 см 54 cm 26 cm 3-4 Години, 120 см 57 см 27 см 4-5 Години 130 см 60 см, 28 см 5-6 Години 140 cm 63 cm 29 см 6-7 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед

Клучни карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
Бебе Девојка Се Облекуваат Чипка Флорални
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Декорација:
Цвеќиња
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Јака:
Екипажот Вратот
Вграден Градник:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки

Слични производи во категоријата