• Неодамнешно
Жените Секси Завој Bodycon Ракави Backless Лето Партија Облечи Секојдневен Мини Женски Секси Црвен Фустан Жените 2017 A20

Жените Секси Завој Bodycon Ракави Backless Лето Партија Облечи Секојдневен Мини Женски Секси Црвен Фустан Жените 2017 A20

DEN 657.60

Количината на стоката
Това е достапна

Жените Секси Завој Bodycon Ракави Backless Вечер Партија Клуб Тенок Фустан
 
Карактеристики :
1 .Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна носење
2.Стилски и модни d esign се направи повеќе привлечна
3 .Одлично за ноќен клуб,партијата,секој ден,јас сум сигурен дека ќе ви се допадне!
Информација за производот :
Сезона : Пролет,Лето,Есен
Пол : Жените
Повод : Случајни,Партија,Дневна
Материјал : Полиестер
Шаблон Тип : Цврсти
Декорација : Никој
Облека Должина : Мини
Должина на ракав : без Ракави
Стил : Секси
Јака : O деколте
Одговара : Одговара на сличен легален начин да го големина
Дебелина : Стандард
Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува
Она што ќе добиете за : 1*Жените се Облекуваат
Големина на Табелата(Единица : cm/инчен) Големина : S Биста : 68-88 cm/26.8-34.6" Половината : 62cm/24.4" Колковите : 68cm/26.8" Должина : 80см/31.5" Големина : M Биста : 72-92 cm/28.3-36.2" Половината : 66cm/26" Колковите : 72cm/28.3" Должина : 81cm/31.9" Големина : L Биста : 76-96 cm/29.9-37.8" Половината : 70cm/27.6" Колковите : 76cm/29.9" Должина : 82cm/32.3" Големина : XL Биста : 80-100cm/31.5-39.4" Половината : 74cm/29.1" Колковите : 80см/31.5" Должина : 83cm/32.7" answer : ___________________________ Note :
-Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
- Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел. Ако не сте сигурни големината, ве молиме испратете порака до нас.
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст ако вашата цел е доволно голема. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
О Деколте
Број На Модел На:
LT-0110365
Силуета:
Асиметрични
Бренд Име:
Lisingtool
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Стил:
Повик Гроздобер Слатка Бохемски
Шаблон Тип:
Цврста
Големина:
S M X XL
Облека Должина:
Над Коленото, Мини
боја:
Црвена
Материјал:

Слични производи во категоријата