• Неодамнешно
  • -41 %
L-5XL Чипка се Облекуваат Женски 2018 Пролет Нови Нерегуларни Полите Сирена Фустани За Жени О-вратот Половина Ракав Vestidos Висок Квалитет

L-5XL Чипка се Облекуваат Женски 2018 Пролет Нови Нерегуларни Полите Сирена Фустани За Жени О-вратот Половина Ракав Vestidos

DEN 1327.00
DEN 2248.80

Количината на стоката
Това е достапна

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Тоа е 10 - 25 работни денови достигне повеќето земји. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Повратни информации политика за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Се разбира, можете исто така да изберете и други превозот методи. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Штом ќе добиете предмети, ние ќе размена нив ПОБРЗО. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашето враќање објект . Гаранција & Одржување на Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни , Ние ви нудиме бесплатен замена, во рок од 15 дена. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Превозот политика на Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .

Клучни карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Сезоната:
Лето
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Mesh,Чипка
Бренд Име:
TAOYIZHUAI
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
14-1614303420110
Стил:
Формално
Sleeve Должина(cm):
Половина
Силуета:
Труба / Сирена
Деколте:
О Деколте
Големина:
L XL XXL 3XL 4XL 5XL
боја:
како на слика

Слични производи во категоријата