• Неодамнешно
  • -20 %
2018 Девојка флорални облека бебе девојка роденден се облекуваат Лето деца принцеза се облекуваат долго gown тинејџерите свадба девојка облека

2018 Девојка флорални облека бебе девојка роденден се облекуваат Лето деца принцеза се облекуваат долго gown тинејџерите свадба

DEN 804.00
DEN 1005.60

Количината на стоката
Това е достапна


Име на производ : 2018 Девојки Партија се Облекуваат Материјал : памук + полиестер Сезона : Летни Бренд : Боја : исто така, може да постои боја разликата се должи на фотографирањето услови Големина : 120(4-5 T)-130(6 T)-140(7-8 T)-150(9-10 T)-160(11-12 T)-170(13-14 T) Забелешка : за Да се заштити Производот,ве Молиме рака-изми само.(Не се мијат со машина), Измијте со ладна вода само. Дебелина Тенка Умерена Дебелина, се Згусне Еластична Не Водат Мала Умерена Еластична Мека Индекс Тешко Умерена Мека Многу Мека вода се мијат dryclean не избелени ладно пеглање висат сува ве Молиме погледнете големината на табелата за да изберете големина Димензии Должина(cm) биста(cm) предлагаат година 120 96 64 4-5 година 130 104 68 6 година 112 140 72 7-8 година 150 120 76 9-10 година 160 128 80 11-12 година 170 128 81 13-14 година за големина : Мерење на различни е дозволено од 1-2 см се должи на рака мерка
Нашите Купувачот Заштита САМО ја заштитува Методи за Плаќање на Ali Express како што е подолу :

Клучни карактеристики

Дете НИ Големина:
4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Број На Модел На:
D001
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Цвеќиња
Силуета:
Бал
Стил:
Симпатична
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Јака:
О Деколте

Слични производи во категоријата