• Неодамнешно
Aliexpress топла продажба ретро печатени фустан без ракави 2018 лето писти елегантен фустан Модни дами гроздобер облека

Aliexpress топла продажба ретро печатени фустан без ракави 2018 лето писти елегантен фустан Модни дами гроздобер облека

DEN 2399.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ние нудиме целосна наплата ако не го добиете вашиот цел на нашата вети време .Позитивни Повратни информации(5 ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме дебели два пати befoe оставајќи повратни информации.Но, ние ќе резервни не се потруди да ви помогне да Добредојдовте во мојата продавница! Ви посакувам добро време!. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
*УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Купи со доверба!
2.ве молиме контактирајте со нас пред leaveing неутрален(3stars)или негативни(1-2stars)повратни информации.Ние нудиме 12 Месеци Гаранција. Нашата цел е задоволството на клиентите!
* Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Добредојдовте да ја посетите нашата продавница и Сакате имате многу убаво искуство тука!
Ве молиме проверете ја големината пред да ја купите и Големина на информации како што е подолу :
Напомена : 1.
Повратни информации
1.
Гаранција
1. Ние ќе се обидеме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!
Царина
Како и за царинската такса,тоа зависи од вашата локална царинска испостава,кога ќе се организираме да брод вашата нарачка надвор,ние може да напише "ПОДАРОК", за пакетот да се направи сте aovid големи царински давачки. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
*Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се потрудиме,понекогаш работи,некои пати не. На lightting ефекти боја разликата е нормален 2.
*Ние нудиме Пад на Превозот,па ве молиме да ни остават порака ако сакате да ја промените адресата. Големина Грешка +-3cm е нормално
Aliexpress топла продажба ретро печатени фустан без ракави 2018 лето писти елегантен фустан Модни дами гроздобер облека S (cm) : Биста : 86cm Половината : 76cm Должина : 127 CM M (cm) : Биста : 90cm Половината : 80см Должина : 127 CM L (cm) : Биста : 94cm Половината : 84cm Должина : 127 CM XL (cm) : Биста : 98cm Половината : 88cm Должина : 127 CM
Испорака Детали
* Ние превозот до (Освен некои земји и APO/FPO)
*Налози обработени навремено по плаќање на проверка.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Силуета:
А-Линија
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Сезоната:
Лето
Стил:
Гроздобер
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
S030
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Никој
Бренд Име:
Urumbassa
Половината:
Природни

Слични производи во категоријата