• Неодамнешно
Бебе се Облекуваат Симпатична Вистински Побрзаа 2018 Бесплатен Превозот Испрати Подарок Лето Стил Сонцето-топ Фустан Деца Облека Принцеза Девојка Приклучоци

Бебе се Облекуваат Симпатична Вистински Побрзаа 2018 Бесплатен Превозот Испрати Подарок Лето Стил Сонцето-топ Фустан Деца Облека

DEN 888.00

Количината на стоката
Това е достапна


Етикета/НИ Големина на Тело, Должина/cm Биста/cm Погоден Висина/cm Погоден Возраст 3/80/24 M 39 48 70-80 18 МИЛИОНИ-24 M 4/90/3 T 41 50 80-90 24 M-3 T 5/100/4 T 43 52 90-100 3 T-4 T 6/110/5 T 45 54 100-110 4 T-5 T 7/120/7 T 47 56 110-120 6 T-7 T ве Молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење. Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см

Клучни карактеристики

Дете НИ Големина:
24M, 4T, 5T, 7T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Материјал:
Voile,Памук
Декорација:
Чипка
Стил:
Симпатична
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
A1801A003
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Sleeve Стил:
Редовни
Пол:
Девојки
Одделот За Името:
Деца
Вграден Градник:
no
Материјал:
памук, чипка voile
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Симпатична
Декорација:
Чипка
desgin:
Цвеќиња

Слични производи во категоријата