• Неодамнешно
  • -33 %
Лето Ново Бебе Девојка Чипка Ракав Партија се Облекуваат Децата Принцеза Фустани 2-10Y Девојки Plaid Фустан Детска Облека Сина Црвена

Лето Ново Бебе Девојка Чипка Ракав Партија се Облекуваат Децата Принцеза Фустани 2-10Y Девојки Plaid Фустан Детска Облека

DEN 410.00
DEN 612.00

Количината на стоката
Това е достапна


Убава Облека,само за $8.5,кликни тука!
$8 Летото 2016 година Нови Бебе Девојка Чипка Ракав Партија се Облекуваат Децата Принцеза Фустани 2-10 Y Девојки Plaid Еластична Фустан Детска Облека Сина Црвена
ознака големина половината должина предлог висина, cm инчен cm инчен см 90 2 T 24 9.4 44 17.3 90 100 3 T 25 9.8 48 18.9 100 110 4 T 26 10.2 52 20.4 110 120 6 27 10.6 56 22.0 120 130 8 28 11.0 60 23.6 130 140 10 29 11.4 64 25.2 140

Клучни карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 6, 8, 10
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Силуета:
А-Линија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
млади деца се облекуваат
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
YUBAOBEI
Декорација:
Возбудува
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Plaid
Се облекуваат:
Принцеза Фустани
Стил:
девојка вечер партија облечи
костимот:
бебе девојка костим
облека:
децата моден облека
Сезоната:
Летото 2016 година
Фустани:
деца фустани за партијата и на свадба
боја:
пинк бел крем црвено виолетова
Користат За:
свадба,роденден,перформанси,вечер фустан

Слични производи во категоријата