• Неодамнешно
  • -20 %
Малку Maven Сосема Нов Децата Облека Стил Долг Ракав Шарени Цртан филм еж Мека Kintting Памук Девојки Мода се Облекуваат

Малку Maven Сосема Нов Децата Облека Стил Долг Ракав Шарени Цртан филм еж Мека Kintting Памук Девојки Мода се Облекуваат

DEN 554.00
DEN 692.64

Количината на стоката
Това е достапна


Материјал : 100% Памук
Сезони : Есен,Пролет
Пол : Девојки
Големина : 18 МИЛИОНИ да 6 T
Тежина : Околу 140g
Возраст : За 1-6yrs
Бои : Сива шарени
Број : BD007
Големина
Дете НИ Големина
Облека Долго cm
Биста*2 см
Рамо Ширина см
Должина на Ракав cm
Се Препорачува Висина
18 МИЛИОНИ
18 МИЛИОНИ
48
29
25
29.5
80-85cm
24 M
24 M
50
30
26
31
85-95cm
3 T
3 T
54
31
27
33.5
95-100cm
4 T
4 T
58
32
28
36
100-110cm
5 T
5
62
33
29
38.5
110-120cm
6 T
6
66
34
30
40
120-130cm
Забелешки :
Поради прирачник мерка, разликата околу 1-3 см е дозволено. Ве молиме изберете во зависност од вистинската големина на вашето бебе.
1.Ве молиме сигурни дека вашиот пост порака е точна(Полно име е потребно за руските купувачи) за да се избегне било пост задоцнување.
2.Боја разликата не е избегнува целосно за боја аберација на компјутер disaplays.
1.Нарачките обично се испраќаат во рок од 7 дена по уплатата,освен на некои посебни предмети.
2.Објектите се дадени од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта,што е многу економска за вас,иако trasportation време генерално потребите 15-60days.
Вашиот позитивен фидбек е толку важно за нас,кој ќе ни ги охрабри да ги подобриме нашите услуги подобро.Ве молиме дозволете ни да знам дали има било какви проблеми или прашања.Без разлика колку далеку помеѓу,ние сме заедно.

Клучни карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 24M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
Малку maven
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
Директно
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Appliques
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вграден Градник:
No
Број На Модел На:
BD007

Слични производи во категоријата