• Неодамнешно
  • -35 %
2017 Нови Жените Костим Црна, Црвена Faux Кожа Фустан Оглавник Мини Партија се Облекуваат ПВЦ Clubwear Секси Латекс Ноќен Клуб Фустан S-XXL

2017 Нови Жените Костим Црна, Црвена Faux Кожа Фустан Оглавник Мини Партија се Облекуваат ПВЦ Clubwear Секси Латекс Ноќен Клуб

DEN 826.00
DEN 1271.04

Количината на стоката
Това е достапна


2017 Нови Жените Костим Црна, Црвена Faux Кожа Фустан Оглавник Мини Партија се Облекуваат ПВЦ Clubwear Секси Латекс Ноќен Клуб Фустан S-XXL

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
cnivzi
Број На Модел На:
8906
Стил:
Секси & Клуб
Силуета:
Pleated
Декорација:
Никој
Материјал:
Синтетички Кожа

Слични производи во категоријата