• Неодамнешно
  • -35 %
OTEN Жените Лето 2018 Ракави Цвет и Лист Печатени Одри Hepburn Стил на 50-тите 60-тите години Гроздобер ретро Рокабили Линија Skater фустан

OTEN Жените Лето 2018 Ракави Цвет и Лист Печатени Одри Hepburn Стил на 50-тите 60-тите години Гроздобер ретро Рокабили Линија

DEN 748.00
DEN 1151.52

Количината на стоката
Това е достапна


Топло прашува :
Различни типови на компјутери и монитори покажат истата слика малку поинаква. 1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 2. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди ќе бидат високо ценети ако сте задоволни со нашите производи или услуги. 3. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. 1.Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. (Наредби не може да се постапува ако нема телефонски број или поштенски код). 2. Ние обично се комбинираат наредби и брод заедно без претходна најава .Ве молиме да ни остават порака однапред дали ќе им треба да биде предаден одделно. 3.Услуга транзит време е предвидено од страна на одредена превозникот со исклучок на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона. 4.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од вашето плаќање на ден,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите! 5.Важно давачки,даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот страна. Ве молиме проверете со вашиот локален обичај статистика за да се утврди она што овие предмети се случило. 1. Добредојдовте да контактирате со нас преку E-mail или Trademanager ако имате било какви прашања или потреби. 2. Сите пораки или E-mail пораки ќе се одговори во рок од 24 часа (исклучува одмор или викенд дена ). 3. Ако вие не го добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите E-mail на нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
oten
Материјал:
Полиестер
Стил:
Гроздобер
Половината:
Природни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
319
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Sashes
Sleeve Стил:
Резервоар
Големина:
S,M,L,XL,XXL,3XL,4XL,5XL
боја:
Зелена,розова

Слични производи во категоријата