• Неодамнешно
  • -49 %
Чиста боја ракави летен фустан Круг јака плус големина фустани за жени high-end чипка се облекуваат женски слободно vestido A0334

Чиста боја ракави летен фустан Круг јака плус големина фустани за жени high-end чипка се облекуваат женски слободно vestido A0334

DEN 1273.00
DEN 2496.00

Количината на стоката
Това е достапна


Чиста боја ракави летен фустан Круг јака плус големина фустани за жени high-end чипка се облекуваат женски слободно vestido A0334
Поради различни начини на мерење,Pls дозволете 1-3 cm разлика !! ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да се купи ( 1 Inch=2.54 см 1cm=0.39 инчен) ГОЛЕМИНА(CM) биста lenght половината рамо ракав хип L 93 109 / / / / XL 97 110 / / / / 2 XL 101 111 / / / / 3 XL 105 112 / / / / 4 XL 109 113 / / / / 5 XL 113 114 / / / / Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

Клучни карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
жените се облекуваат
Шаблон Тип:
Цврста
Деколте:
О Деколте
Материјал:
Lanon,Полиестер,Чипка
Декорација:
Чипка
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Резервоар
Бренд Име:
BVOCYRNG
Половината:
Природни
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Силуета:
А-Линија

Слични производи во категоријата