• Неодамнешно
  • -20 %
Формално Деца Заедница Фустани За Девојки Домот Церемонија Фустани Крштевка Церемонијата Тинејџерскиот Свадба Партија Девојки Облека 10

Формално Деца Заедница Фустани За Девојки Домот Церемонија Фустани Крштевка Церемонијата Тинејџерскиот Свадба Партија Девојки

DEN 465.00
DEN 580.80

Количината на стоката
Това е достапна


2018 Флорални Церемонија Девојки Фустани Од OTISBABY Перење Инструкции : 1. Само рака мие 2. Место на ладно место за да се исуши после миење 3. Користете топла или суво платно за пеглање
Производ Екранот

Клучни карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Бренд Име:
Otisbaby
Декорација:
Лак
Материјал:
Voile,Mesh,Чипка
Стил:
Европски и Американски Стил
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
Првата Причест Tulle Деверуша Цвет Девојки Фустани
Шаблон Тип:
Печати
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
А-Линија
боја:
Агент се Облекуваат Бела Чипка Фустан со Лак Вратоврска
Декорација:
Пеперутка Везови Фустан Нето Предиво Издувам Фустан
Фустан Тип:
Девојки Принцеза Се Облекуваат Децата Eleghant Фустан
Фустан Употреба:
Вечера Роденден Возрасни Церемонијата Свадба Облечи
За луѓето:
Девојки Деца Деца Тинејџери Бебе Помалку Бебе
За Возраст:
Тинејџерите фустани за Девојки 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Години
Се Тенок:
Да Се Silm Флорални Девојки Фустани
Стилот На Индекс:
Во Долго Дел Принцеза Се Облекуваат

Слични производи во категоријата