• Неодамнешно
  • -14 %
Жените Макси Долг Фустан Plaid Шарени Облека 2018 Пролет Гроздобер V Деколте, Долг Ракав Плус Големина Жените Облека Лабава Памук, Лен Фустан

Жените Макси Долг Фустан Plaid Шарени Облека 2018 Пролет Гроздобер V Деколте, Долг Ракав Плус Големина Жените Облека Лабава Памук,

DEN 2555.00
DEN 2971.20

Количината на стоката
Това е достапна


Жените Макси Долг Фустан Plaid Шарени Облека 2018 Пролет Гроздобер V Деколте, Долг Ракав Плус Големина Жените Облека Лабава Памук, Лен Фустан
Модел Големина : 158cm 43 KG
Ткаенини : Лен + Памук
Бесплатни Големина
Големина Должина Рамо Биста Ракав должина Една Големина 128 43 110 53
Единица : cm (1 cm=0.39 инчен; 1 инч=2.54 см)
Се мери во со рамна поставени позиција, може да биде 1-3 см разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.

Клучни карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Силуета:
Лабава
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Лен,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
Пролет
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Plaid
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Деколте:
V Деколте
Бренд Име:
QATURALAN
Број На Модел На:
Нови жените се облекуваат
Стил:
Гроздобер Облека
Сезони:
пролет, есен зима облекуваат
Пол:
Жената Се Облекуваат
Шема:
облека d'été
Стил 2:
vestidos де inverno
Години:
облека femme ete 2018
Шема 2:
рокабили фустан
Должина:
долг ракав макси фустан
Големина:
плус големина фустан
боја:
црн фустан, црвениот фустан

Слични производи во категоријата